Krajalnica edesa

https://ecuproduct.com/de/rhino-correct-der-beste-weg-um-die-nase-ohne-chirurgischen-eingriff-zu-korrigieren/

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną książkę i wieloletnie doświadczenie, które z pewnością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde kiedy również delikatne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie odbywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klasy Krajalnica została stworzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz produkcję maszyny. Artykuły z których przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zamierzają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich siłę. Kolejne elementy zostały sporządzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica istnieje też wyposażona w specjalną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego ale jak widzi się on w ról zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w roli przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.